Ч
ому ми практикуємо розмовні заняття?

Щоб впевнено заговорити англійською, вивчити стандартні фрази, навчитися добре сприймати сказане на слух і вдосконалити вимову, потрібно намагатися спілкуватися англійською якомога більше. Однак для цього зовсім необов’язково їхати до Великобританії або США. Занурюватися в англомовне середовище домопоже вам школа іноземних мов «Lingo Lviv Education». Ми практикуємо заняття як і з рідними носіями мови так із нашими професійними та досвідченими викладачами. Наші розмовні заняття впроводяться для рівнів В1-В2, так як для цього також потрібно володіти необхідними розмовними навичками.

Де ми проводимо «Speaking Club»?

Розмовні заняття ми проводимо в наших офісах або у львівських закладах за чашкою кави. Дружня атмосфера подарує вам незабутні емоції. Поєднюйте приємне із корисним.

Як подати заявку на реєстрацію на розмовні заняття?

Ви заповняєте гугл-форму, після чого наш менеджер долучає Вас до заходу. У випадку додаткових питань пишіть на нашу електронну адресу або телефонуйте. Наші розмовні заняття є безкоштовними. В разі проведення заходів в кав’ярнях, учасники заходу вносять лише мінімальний платіж в розмірі 50 грн. Більш того, цей платіж використовується на замовлення солодощів для учасників заходу.